Harman Çiçekçilik


.Biz Kimiz?
Harman Çiçekçilik, 30 yıla yakın hizmet deneyimi ile sizi profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor. Harman Çiçekçilik ve Dekorasyon Ltd. Şti. olarak 1995’ten beri çiçek sektöründe kurumsal ve Premium müşterilere hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız en kaliteli çiçeklerin, alanında profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanması ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle tarafınıza ulaştırılmasıdır. Harman Çiçekçilik online çiçek sektöründe farklı bir noktada durmakta ve kendisini diğer çiçek markalarından ayırmaktadır. Bunun nedeni verilen hizmetin ve hizmet sonrası servisin üst düzey kalite içermesidir. Harman Çiçekçilik sektörde daima öncü rol oynamıştır.  Çiçek modasına daima yön veren bir kuruluş olmuştur. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir. Tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller almak istiyorsanız. Harman Çiçekçilik size en iyisini sunacaktır. Sitemizdeki tasarımlarınız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Neler yapıyoruz?
Ürünlerimizde sadece çiçeklere değil, kullandığımız vazodan, ek materyallere kadar 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Çiçeklerimizin üzerine koyduğumuz kartları bilgisayar ortamında hazırlayıp zarf içinde yolluyoruz. Böylece çiçek sahibi dışındakiler özel yazılarınızı ve mesajlarınızı okuyamıyor. Harman Çiçekçilik, “Türkiye Çiçekçiler Birliği" Çiçek Dağıtımı Ağı'nın kurucu üyelerinden biri olmakla birlikte dünya üzerinde, 206 ülkeye ve Türkiye’nin tüm illerine kaliteli çiçek dağıtımı yapabilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteden ödün vermeden, %100 müşteri memnuniyet garantisiyle ve güvenilir şekilde çiçek siparişlerinizi sizlere veya sevdiklerinize ulaştırıyoruz.
 
Nasıl Yapıyoruz?
İstanbul için siparişlerimizi kendi atölyemizde, en taze çiçekleri sizler için seçerek, ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi çerçevesinde hazırlıyor, kendi servis araçlarımız ile ilk elden teslimatını gerçekleştiriyoruz. Türkiye geneli siparişlerimizi ise kurumsal anlaşmalarımız ve kalite anlayışımız çerçevesinde oluşturmuş olduğumuz 800'ün üzerinde bayi yapılanmasına sahip Türkiye Çiçekçiler Birliği ile sağlıyoruz. Bayilerimiz ile olan çalışmalarımızın her aşamasını sürekli takip ediyor ve merkez atölyemizde sağlanan kalitenin bayi çalışmalarımızda da sağlanabilmesi için sürekli çalışıyoruz.
 
Nasıl çalışıyoruz?
Harman Çiçekçilik'te sürekli inovasyon ve müşteri memnuniyeti ilkemizi göz önünde tutarak müşterilerimize hızlı, kullanımı kolay, sade bir e-ticaret platformu sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimiz için farklı çiçek tasarımları yaparak sürekli kendimizi yeniliyor, sürekli aynı çiçek tasarımlarından sıkılanlar için daha modern ve farklı ürünler hazırlıyoruz, web sitemizde yer alan birbirinden özel ve farklı yüzlerce tasarım arasından ihtiyaçları doğrultusunda kolayca ürünlerini seçebilmelerini ve sipariş aşamalarını kolaylıkla tamamlamaları için sürekli ar-ge çalışmaları yapıyor, müşterilerimizi dinliyor ve onlarından bizimle birlikte Markacicek.com’un daha başarılı olması için görüşlerini dikkate alıyoruz. 

Harman Çiçekçilik'te sipariş vermek çok kolaydır. Ürün gruplarına ve gönderim amaçlarına göre kategorilendirilmiş yüzlerce ürün arasından, aklınızdaki ürünü kolaylıkla seçer, gönderim tarihi, alıcı lokasyonu ve kart mesajı bilgilerini girerek ödemenizi hiç zorlanmadan tamamlarsınız. 

Aklınızdaki ürünü seçmekte zorlanıyorsanız bize 0 212 352 60 90 numaralı telefon hattımızdan veya 0 541 352 60 90   nolu WhatsApp hattımızdan  ulaşarak Müşteri hizmetlerimizden destek talebinde bulunabilirsiniz. Size aklınızdaki tasarımı seçmekte yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
 
Değişmeyen ve Değişmeyecek Olan İlkelerimiz
Mutlu müşteri, mutlu müşteri ve mutlu müşteri
Türkiye’nin her yerine 2 saat içerisinde teslimat
Taze, özel ve kaliteli çiçekler
Uzun vazo ömrü
Satınalma ve satış sonrası, canayakın, anlayışlı ve yardımsever müşteri hizmetleri
Kolay kullanım, hızlı sipariş
 
Kurumsal Anlaşma ve Çalışmalarımız
Harman Çiçekçilik olarak Türkiye’nin birçok büyük şirketi ile kurumsal anlaşmalarımız bulunmaktadır. Kurumsal firmalarımızın imajlarına en uygun, onları en iyi temsil edecek özel çalışmalar ile hizmet sunmamız ile birlikte birçok Türkiye geneli büyük kuruluş ile özel anlaşmalarımız bulunmaktadır. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Finansbank, Türkiye İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Fenerbahçe Spor Kulübü kurumsal olarak çalıştığımız firma ve kurumlardan sadece birkaç örnektir.

 
Son söz…
Evet, Harman Çiçekçilik ve Dekorasyon Ltd. Şti. bir ticaret gereği olarak satış yapmayı ve para kazanmayı da amaçlamaktadır. Ama ilk önceliğimiz hiçbir zaman daha çok sipariş almak ve daha çok para kazanmak olmamış ve olmayacaktır. Bizim, Harman Çiçekçilik olarak ilk ve en önemli önceliğimiz müşterilerimiz mutlu edebilmek ve onların sürekli tercihi olabilmektir.


Aydoğan YILDIRIM

Harman Çiçekçilik 
Kurucu Yönetici