Kurumsal Müşteri Hizmetleri

Harman Çiçekçilik, Türkiye genelinde 81 şehirde 900'ün üzerinde ve her geçen gün büyüyen anlaşmalı bayi yapılanması ile kolay, hızlı ve profesyonel çiçek gönderimi üzerine odaklanmış bir e-ticaret şirketidir.

Türkiye genelinde 81 şehire siparişle aynı gün içinde çiçek teslimatı yapılabilmektedir. İnternet ve çağrı merkezi üzerinden gelen siparişler, ilgili bölgedeki anlaşmalı bayiye online olarak iletilir, sitede yer alan formatına uygun olarak hazırlanır ve istenilen zaman diliminde teslim edilir.

Sizde Harman Çiçekçilik’in kurumsal müşterileri arasındaki yerinizi alın, işinizi şansa bırakmayın.

Firmanıza özel fiyatlarla, profesyonel çiçekçilik anlayışı ile tanışmak için kurumsal müşterimiz olun!

Profesyonel kadromuzla sizi ve şirketinizi en iyi şekilde temsil edelim.

Kurumsal müşterimiz olursanız; firmanız adına açılan cari hesap ile siparişlerinizin ödemesini faturalarınız elinize ulaştıktan ve yetkili imzaları aldıktan sonra muhasebe servisinden Havale/EFT yoluyla yapabilirsiniz.

Dinamik ve yenilikçi yapısı ile hizmet kalitesini sürekli geliştiren Harman, kurumların çiçek ürün veya hizmet ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde cevaplamak üzere Kurumsal Satış kanalını oluşturmuştur. Harman bu alanda yapılandırdığı Kurumsal Satış organizasyonu ile Türkiye çapındaki tüm şirketlere hizmet vermektedir. Harman Çiçek, kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti birarada sunmaktadır

Müşterilerimize duyduğumuz sorumlulukla gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesi ile hareket etmektedir. Harman, Kurumsal Satış ‘ta da karşılıklı güven ilkesi prensip edinilmiştir.

Kurumsal müşterimiz olmak ve Harman kalitesi ile tanışmak için bize harman@harman.com.tr e-mail adresinden yazabilir veya bizi 0 212 3526090 numaralı telefondan arayabilirsiniz.